Aktivity pro děti

ZÁJMOVÉ AKTIVITY 2019/2020

Vážení rodiče, zájmové kroužky Vám nabízíme jako další nadstavbové aktivity pro děti. Pokud své dítě na žádný kroužek nepřihlásíte, nic zásadního se rozhodně neděje....děti mají každé dopoledne opravdu pestrý vzdělávací program, který je dostatečně vyvážený tak, aby podporoval jejich všestranný rozvoj. Děti se učí přirozenou hravou formou, tak aby vlastně ani nepoznaly, že se něčemu novému učí...dbáme i na dostatek pohybu a zdokonalování jejich pohybových dovedností. Zároveň ale musí v tomto věku mít i dostatek prostoru pro vlastní spontánní aktivity a volnou hru. Náš školní vzdělávací program byl výborně hodnocen ČESKOU ŠKOLNÍ INSPEKCÍ.

NABÍDKA NADSTANDARDNÍCH AKTIVIT:

 

SEZNÁMENÍ S ANGLICKÝM JAZYKEM

V zájmovém kroužku SEZNÁMENÍ S ANGLIČTINOU se děti budou seznamovat s anglickým jazykem přirozenou hravou formou, pomocí her a písniček, naučí se cizí jazyk poslouchat, vnímat a reagovat na něj tak, aby se jim otevřely ty správné ” komůrky ” a bylo pak pro ně o něco snazší učit se jazykům ve škole.

Kroužek bude každý pátek po odpočinku ( kromě svátků a školních prázdnin ), 30minut. Cena výuky je 825,- Kč (říjen - červen ) a cena pracovního sešitu 69 Kč, objednávají si ho pouze rodiče dětí, které ještě k nám na AJ nechodily.

Čas kroužku: 14h15 do 14h45 starší děti, od 14h45 do 15h15 mladší děti.

 

KERAMIKA

Děti se zde seznámí se základními technikami zpracování hlíny s využitím nejrůznějších pomůcek. Vytvořené výrobky si pak samozřejmě odnesou domů.

Kroužek je vždy v úterý od 14:30 do 15:30.

TANEČKY

Kondiční cvičení při hudbě v naší hezké tělocvičně je ve středu v čase od 14:30 do 15:15. Děti mívají 2x ročně veřejné vystoupení. 

FLÉTNIČKY

Pondělí v čase od cca 14:30 - 15:00

 PLAVÁNÍ

Bude organizováno pro naše předškoláky v druhém pololetí.

Zájmové kroužky jsou určeny zpravidla pro děti od čtyř let.